DODATKOWY ZWROT PODATKU z Holandii

PRACOWAŁEŚ(AŚ) W HOLANDII W LATACH 2018 2017 2016 2015 2014 ?

Sprawdź czy należy ci się EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii !!! 


1. Co to jest DODATKOWY ZWROT PODATKU z Holandii ?

2. Ile wynosi DODATKOWY ZWROT PODATKU z Holandii ?

3. Kto może ubiegać się o DODATKOWY ZWROT PODATKU z Holandii ?

Co to jest DODATKOWY ZWROT PODATKU z Holandii ?

Od jakiegoś czasu krążą w internecie informację, że osoby zatrudnionione w Holandii mogą uzyskać dodatkowy zwrot podatku z Holandii - tzw. DODATKOWY ZWROTU PODATKU z Holandii.

Informację te są jak najbardziej prawdziwe i dotyczą osób, które pomimo rozliczenia się i otrzymania już zwrotu podatku z Holandii nie odzyskały całej kwoty podatku dochodowego zapłaconego w Holandii w tych latach.

Aby otrzymać DODATKOWY ZWROT PODATKU z Holandii należy przygotować i złożyć do holenderskiego urzędu podatkowego odpowiednie odwołanie, które wykonamy dla ciebie beż żadnych opłat wstępnych.

W odpowiedzi na nasze odwołanie, w terminie od 3 do 6 miesięcy otrzymasz z holenderskiego urzędu podatkowego Belastingdienst nową decyzję z informacją o dodatkowo przyznanej ci kwocie zwrotu podatku z Holandii oraz przelew pieniędzy na swoje konto bankowe.

Co więcej płatność za wykonaną przez Nas usługę następuje tylko i wyłącznie w przypadku wydania przez holenderski urząd podatkowy pozytywnej decyzji o przyznaniu ci dodatkowego zwrotu podatku z Holandii. Płacisz tylko za rezultat, bez jakiegokolwiek ryzyka !!!

Wcześniejsze rozliczenie z holenderskiego podatku dochodowego za wyżej wspomniane lata w innym biurze / firmie nie stanowi żadnej przeszkody i nie wpływa na możliwość uzyskania DODATKOWY ZWROTU PODATKU za naszym pośrednictwem.

Ile wynosi DODATKOWY ZWROT PODATKU z Holandii ?

Kwota możliwego do uzyskania DODATKOWY ZWROTU PODATKU z Holandii wynosi nawet do 2000 EURO

Kto może ubiegać się DODATKOWY ZWROT PODATKU z Holandii ?

Aby sprawdzić czy Ty również możesz ubiegać się o DODATKOWY ZWROT PODATKU z Holandii, wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania:

1. Czy pracowałeś(aś) w Holandii w roku 2018 lub 2017 lub 2016 lub 2015 lub 2014 ?

NIE - niestety nie możesz ubiegać się o DODATKOWY ZWROT PODATKU z Holandii

TAK - odpowiedz na kolejne pytanie

2. Czy miałeś(aś) na utrzymaniu co najmniej jedno dziecko, którego jesteś rodzicem lub prawnym opiekunem, i dziecko to nie miało ukończone jeszcze 12 lat w roku w którym pracowałeś(aś) w Holandii ?

NIE - niestety nie możesz ubiegać się o DODATKOWY ZWROT PODATKU z Holandii

TAK - wpisz poniżej swój adres e-mail > i kliknij przycisk Wyślij

W odpowiedzi poinformujemy Cię poprzez e-mail jakie dokumenty i informację są nam potrzebne aby sprawdzić czy możesz ubiegać się DODATKOWY ZWROT PODATKU z Holandii.

 
 

Zrobimy to BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW i ZOBOWIĄZAŃ.

 

KONTAKT

Tel (32) 415 21 50

Tel (32) 417 20 70Imię i nazwisko


Nr. telefonu


e-mail


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, przez firmę Biuro Rozliczeń Zagranicznych ul. Stefana Batorego 47-400 Racibórz, celem przekazania mi dokumentów dotyczących wybranej usługi.