EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii za rok 2012

 

PRACOWAŁEŚ(AŚ) W HOLANDII W ROKU 2012 ?

Sprawdź czy należy ci się EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii !!! 


1. Co to jest EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii ?

2. Ile wynosi EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii ?

3. Kto może ubiegać się o EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii ?

Co to jest EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii ?

Od jakiegoś czasu krążą w internecie informację, że osoby zatrudnionione w Holandii w roku 2012 mogą uzyskać dodatkowy zwrot podatku z Holandii - tzw. EXTRA ZWROTU PODATKU z Holandii.

Informację te są jak najbardziej prawdziwe i dotyczą osób, które pomimo rozliczenia się i otrzymania już zwrotu podatku z Holandii za rok 2012 nie odzyskały całej kwoty podatku dochodowego zapłaconego w Holandii w tych latach.

Uzyskanie EXTRA ZWROTU PODATKU z Holandii jest całkowicie legalne i możliwe przy zastosowaniu przepisów holenderskiej ustawy o podatku od wynagrodzen "Wet op de loonbelasting 1964 (Wet LB 1964)" oraz na mocy korzystnego wyroku wydanego w sprawie obywatela Niemiec przez sąd w Bredzie.

Aby otrzymać EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii należy przygotować i złożyć do holenderskiego urzędu podatkowego odpowiednie odwołanie, które wykonamy dla ciebie beż żadnych opłat wstępnych.

W odpowiedzi na nasze odwołanie, w terminie od 3 do 6 miesięcy otrzymasz z holenderskiego urzędu podatkowego Belastingdienst nową decyzję z informacją o dodatkowo przyznanej ci kwocie zwrotu podatku z Holandii oraz przelew pieniędzy na swoje konto bankowe.

Co więcej płatność za wykonaną przez Nas usługę następuje tylko i wyłącznie w przypadku wydania przez holenderski urząd podatkowy pozytywnej decyzji o przyznaniu ci dodatkowego zwrotu podatku z Holandii. Płacisz tylko za rezultat, bez jakiegokolwiek ryzyka !!!

Wcześniejsze rozliczenie z holenderskiego podatku dochodowego za wyżej wspomniane lata w innym biurze / firmie nie stanowi żadnej przeszkody i nie wpływa na możliwość uzyskania EXTRA ZWROTU PODATKU za naszym pośrednictwem.

Ile wynosi EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii ?

Kwota możliwego do uzyskania EXTRA ZWROTU PODATKU z Holandii wynosi od KILKUSET do KILKU TYSIĘCY EURO za każdy rok i uzależniona jest od następujących czynników:

1. Zapłaconego podatku oraz całkowitego dochodu uzyskanego przez ciebie w Holandii, w roku za który chcesz ubiegać się o dodatkowy zwrot podatku.
Aby móc ubiegać się o EXTRA ZWROT twój dochód uzyskany w Holandii w danym roku musi być wyższy niż 7700 EURO. Im wyższa kwota holenderskiego dochodu, tym lepiej.

2. Okresu zatrudnienia w Holandii.
Aby móc ubiegać się o EXTRA ZWROT twój okres zatrudnienia na terenie Holandii musi wynosić pomiędzy 4 a 11 miesięcy. Im krótszy okres zatrudnienia tym lepiej.

3. Okresu zameldowania w Holandii.
W roku za który chcesz ubiegać się o EXTRA ZWROT nie byłeś(aś) zameldowany(a) przez cały rok na terenie Holandii.

Kto może ubiegać się EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii ?

Jeśli chcesz bezpłatnie sprawdzić czy możesz ubiegać się o EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii, prosimy cię o odpowiedź na poniższe pytania:

1. Czy w roku za który chcesz ubiegać się o EXTRA ZWROT byłeś(aś) zameldowany(a) przez cały rok na terenie Holandii?

  • TAK, niestety nie możesz ubiegać się o EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii.
  • NIE, przejdź do pytania 2

2. Czy w roku za który chcesz ubiegać się o EXTRA ZWROT twój całkowity dochód uzyskany na terenie Holandii wyniósł więcej niż 7700 EURO ?

Kwotę uzyskanego dochodu znajdziesz na twoich holenderskich kartach podatkowych o nazwie Jaaropgaaf lub Jaaropgave, pod pozycją:

- LOON VOOR LOONBELASTING/PREMIE VOLKSVERZEKERINGEN  lub
- FISCAAL LOON.

  • NIE, najprawdopodobniej odzyskałeś(aś) już cały podatek zapłacony w Holandii za wybrany rok i niestety nie możesz uzyskać dodatkowych pieniędzy.
  • TAK, przejdź do pytania 3

3. Czy w roku za który chcesz ubiegać się o EXTRA ZWROT byłeś(aś) zatrudniony(a) w Holandii przez okres od 4 do 11 miesięcy ?

  • NIE, najprawdopodobniej odzyskałeś(aś) już cały podatek zapłacony w Holandii za wybrany rok i niestety nie możesz uzyskać dodatkowych pieniędzy.
  • TAK, wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej i czekaj na naszą wiadomość e-mail lub skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem (32) 415 21 50 lub (32) 417 20 70.

W odpowiedzi poinformujemy cię poprzez e-mail jakie dokumenty i informację są nam potrzebne aby sprawdzić czy możesz ubiegać się EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii. Jeśli okaże się że możesz, to przekażemy ci również informację w jakiej dokładnie kwocie.

O tym wszystkim poinformujemy cię BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW I ZOBOWIĄZAŃ.

Wybierz rok :: Wybierz rok za który chcesz ubiegać się o EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii
 
TWOJE DANE
 
 
:: Podaj numer telefonu pod którym będziemy mogli się z Tobą skontaktować w razie potrzeby.
 
 


 


 


 
 

 
KONTAKT

Tel (32) 415 21 50

Tel (32) 417 20 70Imię i nazwisko


Nr. telefonu


e-mail


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, przez firmę Biuro Rozliczeń Zagranicznych ul. Stefana Batorego 47-400 Racibórz, celem przekazania mi dokumentów dotyczących wybranej usługi.