EXTRA / EKSTRA ZWROT PODATKU z Holandii 2017 2016 2015 2014 2013

 

PRACOWAŁEŚ(AŚ) W HOLANDII W LATACH 2017 2016 2015 2014 2013 ?

Sprawdź czy należy ci się EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii !!! 


1. Co to jest EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii ?

2. Ile wynosi EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii ?

3. Kto może ubiegać się o EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii ?

Co to jest EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii ?

Od jakiegoś czasu krążą w internecie informację, że osoby zatrudnionione w Holandii mogą uzyskać dodatkowy zwrot podatku z Holandii - tzw. EXTRA ZWROTU PODATKU z Holandii.

Informację te są jak najbardziej prawdziwe i dotyczą osób, które pomimo rozliczenia się i otrzymania już zwrotu podatku z Holandii nie odzyskały całej kwoty podatku dochodowego zapłaconego w Holandii w tych latach.

Aby otrzymać EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii należy przygotować i złożyć do holenderskiego urzędu podatkowego odpowiednie odwołanie, które wykonamy dla ciebie beż żadnych opłat wstępnych.

W odpowiedzi na nasze odwołanie, w terminie od 3 do 6 miesięcy otrzymasz z holenderskiego urzędu podatkowego Belastingdienst nową decyzję z informacją o dodatkowo przyznanej ci kwocie zwrotu podatku z Holandii oraz przelew pieniędzy na swoje konto bankowe.

Co więcej płatność za wykonaną przez Nas usługę następuje tylko i wyłącznie w przypadku wydania przez holenderski urząd podatkowy pozytywnej decyzji o przyznaniu ci dodatkowego zwrotu podatku z Holandii. Płacisz tylko za rezultat, bez jakiegokolwiek ryzyka !!!

Wcześniejsze rozliczenie z holenderskiego podatku dochodowego za wyżej wspomniane lata w innym biurze / firmie nie stanowi żadnej przeszkody i nie wpływa na możliwość uzyskania EXTRA ZWROTU PODATKU za naszym pośrednictwem.

Ile wynosi EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii ?

Kwota możliwego do uzyskania EXTRA ZWROTU PODATKU z Holandii wynosi nawet do 2000 EURO

Kto może ubiegać się EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii ?

Jeśli chcesz bezpłatnie sprawdzić czy możesz ubiegać się o EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii, prosimy cię o odpowiedź na poniższe pytania:

1. Czy pracowałeś(aś) w Holandii w roku 2017 lub 2016 lub 2015 lub 2014 lub 2013 ?
NIE - to niestety nie masz możliwości ubiegania się żaden dodatkowy zwrot podatku.
TAK - tak, prosimy odpowiedzieć na kolejne pytanie.

2. Czy miałeś(aś) na utrzymaniu dzieci, których jesteś rodzicem lub prawnym opiekunem i w roku w którym pracowałeś(aś) w Holandii dzieci te:
- nie miały ukończone jeszcze 12 lat, oraz
- były zameldowane razem z Tobą pod tym samym adresem przez okres co najmniej 6 miesięcy ?

NIE - nie możesz ubiegać się o żaden dodatkowy zwrot podatku z Holandii.
TAK
- wpisz poniżej swój adres e-mail > i kliknij przycisk Wyślij.

W odpowiedzi poinformujemy cię poprzez e-mail jakie dokumenty i informację są nam potrzebne aby sprawdzić czy możesz ubiegać się EXTRA ZWROT PODATKU z Holandii. Jeśli okaże się że możesz, to przekażemy ci również informację w jakiej dokładnie kwocie.

 
 

O tym wszystkim poinformujemy cię BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW i ZOBOWIĄZAŃ.

 
KONTAKT

Tel (32) 415 21 50

Tel (32) 417 20 70Imię i nazwisko


Nr. telefonu


e-mail


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, przez firmę Biuro Rozliczeń Zagranicznych ul. Stefana Batorego 47-400 Racibórz, celem przekazania mi dokumentów dotyczących wybranej usługi.